Asıl Eğitim Şimdi Başlıyor...
Modada Çizim Teknikleri Eğitimi

Modada Çizim Teknikleri Eğitimi

PROGRAMIN AMACI

Giysi tasarımının, üretime geçebilmesi için gerekli olan teknik çizimin ve konfeksiyon detaylarının belirtilerek, anlatılması. Bu yolla, öğrencinin tasarım ve teknik bilgilerinin geliştirilerek desteklenmesi amaçlanmaktadır.

Programın Hedef Kitlesi:

  • Moda tasarımı alanında tecrübesi olmayan ve kendini bu alanda geliştirmek isteyenler,
  • Kendi markasını kurmak isteyenler,
  • Kurumsal bir firmada Moda Tasarımcısı olarak çalışmak isteyenler,
  • Moda ve tekstil sektöründe çalışan ve moda tasarımı alanında uzmanlaşmak isteyenler.

Eğitim Süresi:

Eğitim Süresi : 60 saat

Eğitimi Ücreti ve iade koşulları

Eğitim Ücreti 3.500 TL'dir. Bonus ve Maksimum özellikli kredi kartlarına 3 taksit imkanı sunulacaktır.

3 kişilik gruplar için %10, 5 kişi ve üzeri gruplar için % 20 indirim uygulanmaktadır.

Atılım Üniversitesi personeline, Atılım Üniversitesi Mezunları Derneği Üyelerine ve Atılım Üniversitesi öğrencilerine % 20 indirim yapılabilecektir. Atılım Üniversitesi (Akademik-İdari) personeli;  1. derece yakınlarına (eş - çocuk – anne – baba – kardeş)  %15 indirim uygulanır. 

Katılımcının ödemeyi gerçekleştirmesi ve eğitime kaydını yapması sonrasında muhtelif nedenlerle kaydını iptal ettirmek istemesi durumunda, eğitim başlama tarihinden 7 iş günü öncesine kadar eğitim ücretinin tamamı iade edilecektir. Eğitime 7 iş günü kala (ve aşağısında) eğitim ücretinin %50'si kesilerek ücret iadesi yapılacaktır. Eğitim başladıktan sonra ise yapılacak kayıt iptallerinde (aşağıda ki durumlar hariç olmak üzere) ücret iadesi yapılmayacak ve katılımcı eğitimden ayrılsa dahi, kalan taksitleri ödeyecektir. Katılımcı bu şartı peşinen kabul ettiğini gayrikabili rücu beyan ve taahhüt eder.

Eğitim Tarihleri: 

Yeterli ön başvuru sayısına ulaşıldığı takdirde katılımcı profiline göre (mesai saatleri dışında) eğitim takvimi belirlenecektir.

Eğitim Yeri :

Eğitimin verileceği Atılım Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi; şehrin merkezi Kızılay’da olup, metro ve diğer toplu taşıma araçlarına yürüme mesafesindedir. (Akay Kavşağı No : 7)

Belge Hakkında Bilgiler

Eğitim programına % 80 oranında katılım sağlayıp, eğitimin sonunda yapılacak sınavda başarılı olanlara Atılım Üniversitesi Rektörü onaylı “Atılım Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Sertifikası” verilir.