Asıl Eğitim Şimdi Başlıyor...
Proje Yönetimi Dünyasına Giriş

Proje Yönetimi Dünyasına Giriş

Yeni başlayanlar için Proje Yönetimi

PROJE YÖNETİMİ DÜNYASINA GİRİŞ EĞİTİMİ NEDİR?

Bu eğitim, proje yönetiminin temel kavramları, dünyada genel geçer kabul görmüş proje yönetimi standartları, bunlara dair bilgi alanları, temalar ve en iyi uygulamalar hakkında bilgi vermeyi, proje yönetimi planlama, yürütme, izleme ve kontrol süreçleri ile temel kalite döngüleri arasındaki örtüşmeye dair farkındalık oluşturmayı ve kariyerine proje yönetimi alanında devam etmek isteyenler için rehberlik etmeyi amaçlar.

EĞİTİME KİMLER KATILABİLİR ?

- Tüm meslek gruplarından Proje Yönetimi temel kavramları, standartları, süreçleri, sertifika programları hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler

- Kariyerine Proje Yönetimi alanında devam etmek isteyen profesyoneller

- Üniversite öğrencileri

EĞİTİM TARİHİ: 5 Ağustos 2017

EĞİTİM SÜRESİ: 5 SAAT

EĞİTİM YERİ : Eğitimin verileceği Atılım Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi; şehrin merkezi Kızılay’da olup, metro ve diğer toplu taşıma araçlarına yürüme mesafesindedir. 

EĞİTİM PROGRAMI :

- Proje Nedir?

- Proje Yönetimi nedir?

- Dünyadaki proje yönetim standartları

- ülkemizde proje yönetimi ve proje yönetim kuruluşları

- Project management ınstıtute, proje yönetim bilgi kılavuzu, proje süreç grupları ve bilgi alanları

- prınce2 standardı, prensipler, temalar ve süreçler

- CMMI ve proje yönetimi, süreç alanları, spesifik pratikler

- proje yönetimi standartları ve demıng döngüsü

- Proje yönetim kariyeri – Nereden ve nasıl başlamalı?

PROGRAM NASIL NE ZAMAN BAŞVURABİLİRİM

Programa, aşağıda bulunan kısımdan başvuru yapabilirsiniz. Başvuru ile ilgili bir sorun yaşarsanız lütfen atusem@atilim.edu.tr ye mail atınız.

EĞİTİM ÜCRETİ

Eğitim ücreti 300 TL'dir. Atılım Üniversitesi personeline, Atılım Üniversitesi Mezunları Derneği Üyelerine ve Atılım Üniversitesi öğrencilerine % 20 indirim imkanı sunulmaktadır.

BELGE VE SINAV

Eğitime katılanlara “Atılım Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Katılım Belgesi” verilir.

SEÇME YERLEŞTİRME

Aşağıda bulunan kısımdan (online olarak) ön başvuru kabul edilir. kursiyerlerin e-postasına davetiye gönderilir ve detaylar davetiyede belirtilir. Başvurunun, kontenjanların üzerinde olması halinde; ödeme sırasına göre yerleştirme yapılır.

Sadık NAZİK

2004 yılında Ege Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Sadık Nazik, sırasıyla 2010 yılında ODTÜ Software Management, 2017 yılında ise Bahçeşehir Üniversitesi MBA programlarını tamamlamıştır. Kariyerine Havelsan’da Yazılım Mühendisi olarak başlamış, aynı şirkette farklı projelerde takım liderliği, grup liderliği, proje yöneticiliği ve proje müdürlüğü görevlerinde bulunmuş, yüksek bütçeli ve karmaşık projelerde görev almıştır. İlgili görevlerinin yanı sıra stratejik planlama çalışmalarına katkıda bulunmuş ve CMMI denetlemelerinde yer almıştır.

2011-2014 yılları arasında Türkiye’nin Proje Yönetim alanındaki ilk sivil toplum kuruluşu olan Proje Yönetim Derneği’nde yönetim kurulu üyeliği, 2014-2016 yılları arasında ise dernek Yönetim Kurulu Başkanlığı yapmıştır. ODTÜ, Bilkent, Çankaya ve Ankara Üniversiteleri ile beraber Bilgisayar Mühendisleri Odası ve Havelsan’da Proje Yönetimi eğitimleri ve seminerleri vermiştir. Halen profesyonel olarak proje yönetimi eğitimleri vermekte ve Bilgisayar Mühendisleri Odası Denetleme Kurulu üyeliği görevini yürütmektedir.