Asıl Eğitim Şimdi Başlıyor...
Uygulamalı İkna Teknikleri Eğitimi

Uygulamalı İkna Teknikleri Eğitimi

Programın Amacı

Doğru zamanda kullanılan doğru sözcükler zihinleri ve yaşamları değiştirebilir.

İkna Mühendisliği; Psikoloji, Dil Bilim, Satış Teknikleri ve İletişim alanındaki araştırmalardan beslenerek dilediğiniz kişiye dilediğiniz konuda ikna edebilmenin izin yöntemlerini gösteriyor. Eğitime katıldığınızda kullanabileceğiniz ve sahip olduğunuz becerileri geliştirebileceğiniz yeni fikirler ve teknikler bulacaksınız. Satış sektöründe çalışanlar ikna taktikleri sayesinde satışlarını artırabilecek ve ne iş yapıyor olursanız olun, bu eğitim işinizi kolaylaştıracak ve daha iyi yapmanızı sağlayacaktır.

NOT: Bu eğitimdeki ikna taktikleri, etik bir şekilde kullanılmaya yöneliktir. Bu teknikler iş ve özel yaşamınızda kötü amaçlar için değil, iyi ve etik amaçlar doğrultusunda kullanabileceğiniz ikna gücünüzü artırmaya yöneliktir.

Eğitim kimlere tavsiye edilir ?

Program, ikna kabiliyetini açığa çıkarmak ve hayatını kolaylaştırmak isteyen bireylere açıktır. İkna sanatı, sadece iş yerinde değil her yerde kullanılması gereken bir beceridir. Hala kendinizi ikna edemediniz mi? Buyurun o halde eğitime...

Eğitim Tarihleri, programı ve süresi ?

Eğitim Süresi : 6 saat (2 saat uygulama)

Eğitim Programı :

  • Hedeflerimizin hayır demesinin en yaygın nedenleri ve bunu aşmanın yolları
  • Gizli ikna zihinde başlar
  • Gizli ikna gücü ikna edici şeyler
  • Pratik ve teorik argümanlar
  • İnsan davranışları hakkındaki şaşırtıcı bilgiler
  • Gizli ikna sözcükleri
  • Hipnotik dil kalıpları
  • 80/20 kuralı
  • Duyguların gizli ikna amacıyla kullanımı
  • Soruların gizli ikna amacıyla kullanımı

Bu programa nasıl ve ne zaman başvuru yapabilirim ?

Programa, aşağıda bulunan kısımdan başvuru yapabilirsiniz. Başvuru ile ilgili bir sorun yaşarsanız lütfen atusem@atilim.edu.tr ye mail atınız.

Bu program bana ne kazandıracak ?

Bu eğitim sonucunda, katılımcıların ikna etme kabiliyetleri artacak ve bu konuda farkındalıklarının gözle görülür bir yükselmesi sağlanırken, gelecekte bu hususa ilişkin kazanımları da garanti altına alınmış olacaktır.

Eğitimi ücreti ve iade koşulları

Eğitim ücreti 300 TL'dir. Atılım Üniversitesi personeline, Atılım Üniversitesi Mezunları Derneği Üyelerine ve Atılım Üniversitesi öğrencilerine % 20 indirim imkanı sunulmaktadır. (İnidirmden yararlanmak için, ödeme yapmadan önce 0312 586 88 37 nolu telefondan indirim kodu alınması gerekmektedir)

Belge ve sınav hakkında bilgiler

Eğitime katılanlara “Atılım Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Katılım Belgesi” verilir.

Seçme-Yerleştirme ve Duyuruların Yayınlanması

Aşağıda bulunan kısımdan (online olarak) ön başvuru kabul edilir. kursiyerlerin e-postasına davetiye gönderilir ve detaylar davetiyede belirtilir. Başvurunun, kontenjanların üzerinde olması halinde; ödeme sırasına göre yerleştirme yapılır.