Asıl Eğitim Şimdi Başlıyor...
YDS Hazırlık Eğitimi

YDS Hazırlık Eğitimi

YDS Hazırlık Eğitimi

 

Kursun amacı : Bu program, adayları ÖSYM tarafından düzenli olarak yapılan Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavına (YDS) hazırlamayı amaçlamaktadır.

 Bahse konu sınavın içeriğini oluşturan her bir soru tipine yönelik alıştırmalar yapılmakta, adayların zayıf olduğu alanlarda destekleyici çalışmalar ile birlikte, sınavda başarılı olmaya yardımcı olacak sınav teknikleri üzerinde durulmakta ve örnek sınavlar uygulanmaktadır.

Adayların belirli seviyede İngilizce bilmeleri ve programdan önce yapılacak seviye tespit sınavına girmeleri gerekmektedir.

 EĞİTİM TAKVİMİ

Cumartesi       : 09:30 – 12:20 ( 3 Saat )

Pazar              : 09:30 – 12:20 ( 3 Saat )

Eğitim; 15 hafta sonu sürecek olup, toplam 90 saat eğitim verilecektir.

 EĞİTİM ÜCRETİ VE İADE KOŞULLARI

Eğitim Ücreti 1.600 TL'dir. Bonus özellikli kredi kartlarına 2 taksit imkanı sunulacaktır.

Katılımcının ödemeyi gerçekleştirmesi ve eğitime kaydını yapması sonrasında muhtelif nedenlerle kaydını iptal ettirmek istemesi durumunda ilk 7 gün içerisinde eğitim ücretinin tamamı iade edilecektir. Eğitimde 3 iş günü kala eğitim ücretinin %50'si kesilerek ücret iadesi yapılacaktır. Daha sonra yapılacak kayıt iptallerinde ücret iadesi yapılmayacaktır. Katılımcı bu şartı peşinen kabul ettiğini gayrikabili rücu beyan ve taahhüt eder. Atılım Üniversitesi personeline, Atılım Üniversitesi Mezunları Derneği Üyelerine ve Atılım Üniversitesi öğrencilerine % 20 indirim yapılabilecektir. Atılım Üniversitesi (Akademik-İdari) personeli;  1. derece yakınlarına (eş - çocuk – anne – baba – kardeş)  %15 indirim uygulanır. 

5 kişi ve üzeri gruplar için % 20 indirim uygulanmaktadır.

 EĞİTMENLER VE EĞİTİM YERİ

  • Eğitim; bu alanda uzman, üniversitemiz akademisyenleri tarafından verilecektir.
  • Kurslarda en az 12 kursiyere sınıf açılır.
  • Kurslar, Akay caddesinde bulunan Sürekli Eğitim Merkezi binasında yapılacak olup, eğitimin Ekim ayında başlatılması planlanmaktadır.

PROGRAMA NASIL VE NE ZAMAN BAŞVURU YAPABİLİRİM ?

Aşağıda bulunan kısımdan ön başvuru kabul edilmektedir. Eğitim tarihi yaklaşınca ön başvuru yapan kişilere SMS ve E-posta gönderilir ve detaylar bu epostada belirtilir.

Başvuru ile ilgili bir sorun yaşarsanız lütfen atusem@atilim.edu.tr ye mail atınız.

BELGE VE SINAV HAKKINDA BİLGİLER

Eğitim programına % 80 oranında katılım sağlayanlara “Atılım Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Katılım Belgesi” verilir.

DİĞER DETAYLAR 

 Yeterli kontenjan sağlandıktan sonra, kursiyerlerin e-postasına kesin kayıtlar için davetiye gönderilir ve detaylar davetiyede belirtilir.

Başvurunun, kontenjanların üzerinde olması halinde; ödeme sırasına göre yerleştirme yapılır.