Asıl Eğitim Şimdi Başlıyor...
Aile Danışmanlığı Sertifika Programı

Sınıf Genel Bilgileri

Aile Danışmanlığı Sertifika Programı
05 Şubat 2018
Atüsem
Toplam 4250 TL
Ön ödeme olarak 500 TL tahsil edilecektir.
(KDV Dahil)

Sepetinize eklendi.

Ödeme sayfasına git [X] Kapat
> Bu eğitim hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Değerli Takipçilerimiz,

Aile Danışmanlığı Sertifika Programı için, başvuru sayısının kontenjanın üzerinde olması nedeniyle, ödeme sırasına göre sınıfa yerleştirme yapılacaktır. Ön ödemeler kontenjan dolana kadar alındıktan sonra ise yedek kursiyer planlaması yapılacaktır. Bu nedenle 5 Şubat 2018 tarihinde açılacak sınıfa yerleşebilmek için öncelikle 500 TL ön ödeme yapmanız gerekmektedir. Kontenjanımız; 20 kişi ile sınırlıdır.

Eğitimin toplam ücreti 4.250 TL'dir. Katılımcılara kalan tutarlar için (ödeme planı hazırlanarak) 3 taksit imkanı ( 1.250 TL X 3 ) sunulacak olup; Atılım Üniversitesi personeline, Atılım Üniversitesi Mezunları Derneği Üyelerine ve Atılım Üniversitesi öğrencilerine % 20 indirim yapılabilecektir.

      Ödemelerinizi 2 türlü yapabilirsiniz.

  1. ÖDEME ŞEKLİ : Kredi kartı veya banka kartı ile (SSL Korumalı İnternet Sitemizden) online olarak güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.
  1. ÖDEME ŞEKLİ : Ödemelerini Havale, EFT veya Banka Şubelerinden yapmak isteyen kursiyerlerimiz için banka bilgileri aşağıda sunulmuştur. (Ödemelerini bu yolla (Havale-EFT) yapmak isteyen kişilerin, ödeme gerçekleştikten hemen sonra banka dekontunun bir örneğini; atusem@atilim.edu.tr’ye göndermesi ve teyit alması gerekmektedir)

ATÜSEM BANKA BİLGİLERİ

 ATILIM ÜNİVERSİTESİ ATÜMEK İKTİSADİ KAMU MÜESSESESİ

İş Bankası Yıldız Ticari Şube

Şube No : 4394 - Hesap No :17500

IBAN : TR51 0006 4000 0014 3940 0175 00

Oturumlar

Tarih Süre Yer Konu Eğitmen

Eğitim Başlangıç tarihi :

5 Şubat  2018 (Program haftaiçi  mesai saatleri dışında verilecektir.)

Haftaiçi her gün : 18:00 - 21:00

Program; yaklaşık olarak 4 , 4 buçuk ay sürecektir.

Eğitim Yeri:

Eğitimin verileceği Atılım Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi; şehrin merkezi Kızılay’da olup, metro ve diğer toplu taşıma araçlarına yürüme mesafesindedir. (Akay Kavşağı No : 7)