Asıl Eğitim Şimdi Başlıyor...
Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Sertifika Programı

Sınıf Genel Bilgileri

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Sertifika Programı
20 Ekim 2018
Atüsem 504
Toplam 2500 TL
Ön ödeme olarak 250 TL tahsil edilecektir.
(KDV Dahil)

Sepetinize eklendi.

Ödeme sayfasına git [X] Kapat

Bu sınıf sona ermiştir.

> Bu eğitim hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Değerli Takipçilerimiz,

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Sertifika Programı, katılımcı profiline göre haftaiçi 17:30'dan sonra veya haftasonları verilecektir.

Sınıfa kayıt olabilmek için, 250 TL ön kayıt ücretini yatırmanız gerekmektedir. Geriye kalan (2.250 TL) ücret için, yalnızca bonus ve maximum özellikli kredi kartlarına 3 taksit imkanı sunulacaktır. Bonus veya maksimum kartı olmayan kişilerin, kalan ödeme olan 2.250 TL'yi eğitimin başladığı hafta aşağıda yer alan hesap numarasına yatırması gerekmetedir.

5 kişi ve üzeri gruplara %20 indirim yapılmaktadır.

Atılım Üniversitesi personeline, Atılım Üniversitesi Mezunları Derneği Üyelerine ve Atılım Üniversitesi öğrencilerine % 20 indirim, Atılım Üniversitesi (Akademik-İdari) personeli;  1. derece yakınlarına (eş - çocuk – anne – baba – kardeş)  %15 indirim uygulanmaktadır. 

      Ödemelerinizi 2 türlü yapabilirsiniz.

  1. ÖDEME ŞEKLİ : Kredi kartı veya banka kartı ile (SSL Korumalı İnternet Sitemizden) online olarak güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.
  1. ÖDEME ŞEKLİ : Ödemelerini Havale, EFT veya Banka Şubelerinden yapmak isteyen kursiyerlerimiz için banka bilgileri aşağıda sunulmuştur. (Ödemelerini bu yolla (Havale-EFT) yapmak isteyen kişilerin, dekontun açıklama kısmına " Eğitime katılıacak kişinin ad - soyad ve eğitim adı" bilgilerini yazması zorunludur. Ödeme gerçekleştikten hemen sonra dekontun bir örneğini; atusem@atilim.edu.tr ye göndermesi gerekmektedir.

ATÜSEM BANKA BİLGİLERİ

 ATILIM ÜNİVERSİTESİ ATÜMEK İKTİSADİ KAMU MÜESSESESİ

İş Bankası Yıldız Ticari Şube

Şube No : 4394 - Hesap No :17500

IBAN : TR51 0006 4000 0014 3940 0175 00

Oturumlar

Tarih Süre Yer Konu Eğitmen