Kariyerinde Atılım yap
Eğiticinin Eğitimi

Eğiticinin Eğitimi

Eğiticinin Eğitimi

Eğiticinin Eğitimi Nedir?

Eğiticiyseniz ya da kariyer hedefinizde eğitici olmak varsa, eğiticilik becerilerinizi artırmak için katılmanız gereken programdır Eğiticinin Eğitimi...

Eğiticinin Eğitiminin Amacı :

Eğitimin amacı, katılımcıların, eğitimin temel kavramları, ilkeleri ile grup ve bire bir öğretim yöntemlerinin öğretilmesi suretiyle eğitimcilik becerilerinin kazandırılması, yetişkin eğitiminin temel ilkelerinin belirlenmesi ve eğitimcilik niteliklerinin geliştirilmesidir. Ayrıca katılımcılar, iletişim, beden dili, motivasyon, liderlik gibi bir eğiticinin sahip olup iyi kullanması gereken becerileri de edinebileceklerdir. Tüm bunları uygulayabilmeleri için eğitim ve öğrenmeyi hızlandırma, kolaylaştırma, farklılıkları belirleme ve etkili öğrenme yolarını bilip uygulayabilme yetilerini de eğiticilere kazandırmayı amaçlamaktadır. 

Eğitim Tarihi :

2021 yılında açılacak eğitimlerimiz için aşağıda ki link üzerinden ön başvuru yaptığınız takdirde, ön kaydınız tamamlanacak ve açılacak ilk eğitimin tarihleri hakkında SMS ve E-POSTA ile bilgilendirileceksiniz.

Eğitim Süresi : 

45 saat (Uzaktan eğitim, canlı ders)

Eğitim Yöntemi :

Eğitim, uzaktan eğitim modeli Zoom üzerinden canlı dersler şeklinde yapılacaktır.

Belge ve Sınav :

Yoklamalar, zoom üzerinden takip edilecek olup; kursiyer eğitime % 80 oranında katılım sağlanmak zorundadır. Eğitimin başarı ile tamamlayan kursiyerlere; Atılım Üniversitesi Rektörü onaylı resmi sertifika  verilecektir. 

Eğitim Ücreti:

Eğitim ücreti 1.500 TL'dir. Bonus ve Maksimum özellikli kredi kartlarına 3 taksit imkanı sunulacaktır.

3-4-5 kişilik gruplar için % 10 indirim uygulanmaktadır.

Atılım Üniversitesi personeline, Atılım Üniversitesi Mezunları Derneği Üyelerine ve Atılım Üniversitesi öğrencilerine % 20 indirim yapılabilecektir. Atılım Üniversitesi (Akademik-İdari) personeli;  1. derece yakınlarına (eş - çocuk – anne – baba – kardeş)  %15 indirim uygulanır.