Kariyerinde Atılım yap
IELTS Sınavına Hazırlık Eğitimi

IELTS Sınavına Hazırlık Eğitimi

Atılım Üniversitesi Yabancı Diller Yüksek Okulu ile IELTS Sınavına Hazırlık Eğitimi, alanında uzman deneyimli, öğretim üyelerimiz tarafından ingilizce seviyesi yeterli olan öğrencilerin ihtiyaçları doğrultusunda yapılacaktır.

IELTS, 1,5 milyondan fazla aday ile her yıl dünyada en çok tercih edilen İngilizce yeterlilik sınavıdır. IDP Education ve British Council tarafından düzenlenen sınav, 125 ‘den fazla ülkede geçerliliğini korumaktadır. Dünya genelinde 10.000’in üzerinde kurum tarafından kabul edilmektedir.

Eğitime katılmak isteyen her bir kursiyere seviye tespit sınavı yapılacak ve eksikleri doğrultusunda IELTS sınavından istediği puanı alabilmesi için kişiye özel bir ders ve çalışma planı hazırlanacaktır.

Sınav İçeriği:

Sınav, 4 bölümden oluşmaktadır:

  • Listening (Dinleme) 30dk
  • Reading (Okuma) 60dk
  • Writing (Yazma) 60dk
  • Speaking (Konuşma) 10-15dk olmak üzere toplam 2 saat 45dk sürmektedir.

Geçerlilik Süresi:

Sınavın geçerlilik süresi 2 yıldır.

Eğitim Tarihleri:

Eğitim Zoom üzerinden Canlı Dersler ile, maksimum 13 kişilik sınıflarda verilecek olup, eğitime katılmak isteyen öğrencilerin özel ders talep etmeleri durumunda maksimum 3 kişilik sınıflarda dersler yapılabilecektir.

Eğitim talebiniz doğrultusunda aşağıdan ön başvuru yapabilir, 03125868845 iletişime geçebilir, atusem@atilim.edu.tr adresine e-posta gönderebilirsiniz.