Kariyerinde Atılım yap
İş Hukukunda Uzman Arabuluculuk Eğitimi

İş Hukukunda Uzman Arabuluculuk Eğitimi

İŞ HUKUKUNDA UZMAN ARABULUCULUK EĞİTİMİ

7036 sayılı İş Mahkemeleri Kanunu'nun 3. maddesinde, “Kanuna, bireysel veya toplu iş sözleşmesine dayanan işçi veya işveren alacağı ve tazminatı ile işe iade talebiyle açılan davalarda, arabulucuya başvurulmuş olma" dava şartının getirilmesinin ardından eğitim programımız başlamıştır.

Eğitime Kimler Katılabilir ?

İş Hukukunda Uzman Arabuluculuk Eğitim programına sadece arabuluculuk siciline kayıtlı Arabulucular başvurabileceklerdir.

Eğitim Yöntemi ve Yeri :

Eğitim, örgün/yüzyüze Atılım Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezinde yapılacak; şehrin merkezi Kızılay’da olup, metro ve diğer toplu taşıma araçlarına yürüme mesafesindedir. (Akay Kavşağı No : 7)

Eğitim Tarihleri :

Açılacak eğitimlerimiz için aşağıda ki link üzerinden ön başvuru yaptığınız takdirde, ön kaydınız tamamlanacak ve açılacak ilk eğitimin tarihleri hakkında SMS ve E-POSTA ile bilgilendirileceksiniz. 

Eğitim İçeriği :

İlgili yönetmelik kapsamında, eğitime katılacak kişilere ; on altı saati teorik ve on altı saati uygulamalı olmak üzere asgari otuz altı saat arabuluculuk eğitimi verilecektir. (Eğitime, 1/12 oranında devam zorunluluğu vardır)