Kariyerinde Atılım yap
TOEFL Sınavına Hazırlık Eğitimi

TOEFL Sınavına Hazırlık Eğitimi

Atılım Üniversitesi Yabancı Diller Yüksek Okulu ile TOEFL Sınava Hazırlık Eğitimi, alanında uzman, deneyimli öğretim üyelerimiz tarafından ingilizce seviyesi yeterli olan öğrencilerin ihtiyaçları doğrultusunda  yapılacaktır.

TOEFL, ana dili İngilizce olmayan adayların İngilizce bilgisini ölçmek amacıyla düzenlenen bir sınavdır. Dünya üzerinde geçerliliği en yüksek düzeyde olan sınavlardan birisi olan TOEFL, her yıl dünyada 1 milyonun üzerinde aday tarafından tercih edilmektedir ve üniversitemiz 2008 yılından bu yana TOEFL sınav merkezidir. Merkezimiz hakkında detaylı bilgi için tıklayınız

Eğitime katılmak isteyen her bir kursiyere seviye tespit sınavı yapılacak ve eksikleri doğrultusunda TOEFL sınavından istediği puanı alabilmesi için kişiye özel bir ders ve çalışma planı hazırlanacaktır.

Sınav İçeriği:

Sınav, okuma, dinleme, yazma ve konuşma olmak üzere 4 bölümden oluşmaktadır. Sınav tamamen bilgisayar üzerinden yapılmaktadır ve her bir bölüm 30 puan üzerinden değerlendirilmektedir. Sınav puanı hesaplanırken, toplam 4 ayrı bölümün skorunun ortalaması alınır ve adaylar 0-120 arası bir skora sahip olurlar.

Geçerlilik Süresi:

Sınavın geçerlilik süresi 2 yıldır.

Eğitim Tarihleri:

Eğitim Zoom üzerinden Canlı Dersler ile, maksimum 13 kişilik sınıflarda verilecek olup, eğitime katılmak isteyen öğrencilerin özel ders talep etmeleri durumunda maksimum 3 kişilik sınıflarda dersler yapılabilecektir.

Eğitim talebiniz doğrultusunda aşağıdan ön başvuru yapabilir, 03125868845 iletişime geçebilir, atusem@atilim.edu.tr adresine e-posta gönderebilirsiniz.