Kariyerinde Atılım yap
Uzlaştırmacı Yenileme Eğitimi

Uzlaştırmacı Yenileme Eğitimi

EĞİTİM YERİ VE VE ULAŞIM İMKANI

Atılım Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi şehrin merkezi Kızılay’da (Akay Kavşağı) olup, metro ve diğer toplu taşıma araçlarına yürüme mesafesindedir. 

EĞİTİM TARİHİ :

KİMLER KATILABİLİR?

Uzlaştırmacı Yenileme Eğitimine 11 Mart 2018 tarihli 2018 Adalet Bakanlıgı Uzlastırmacı Sınavında basarılı olup, uzlastırmacı siciline kayıt olanlar ile yine bu sınavda basarılı olup, sicile kayıt basvurusunda bulunmayan ancak Ceza Muhakemesinde Uzlastırma Yönetmeliginin 48 inci maddesine göre sicile kayıt sartlarını tasıyan kisiler basvurabilecektir.
(NOT: 2021 Adalet Bakanlıgı Uzlastırmacı Sınavı ve 2021 Adalet Bakanlıgı Uzlastırmacı Ek Sınavında basarılı olanlar süreyi doldurmadıkları için yenileme egitimine katılmayacaklardır.)

SİCİL NO BİLGİSİ:

Ödemeyi gerçekleştirip, sınıfa kaydolan Uzlaştırmacıların; "Uzlaştırmacı Sicil Numarasını" acilen atusem@atilim.edu.tr'ye göndermesi gerekmektedir. Ayrıca (Bakanlığın sistemine hatasız bir şekilde iletmek için), TC Kimlik No - Cep Telefonu - Eposta adresi ve Ad Soyad bilgilerini hatasız girmesi önem arz etmektedir. (Bilgi : 03125868845)

DERS DEVAM DURUMU

Eğitime katılanların, belgeye dayalı ve kabul edilebilir haklı bir mazeretleri olmadıkça verilen ders ve çalışmalara katılımlarının zorunlu olduğu, katılımcıların en fazla bir ders saati devamsızlık yapabileceği, kabul edilebilir haklı bir mazereti bulunmaksızın bir ders saatinden fazla eğitime devam etmeyenlerin, eğitim programıyla ilişiği kesilecektir.

Eğitimin standart ücreti 350 TL olup, Bonus karta 2 taksit imkanımız bulunmaktadır.

----------------------------------------

Ödemelerinizi 2 türlü yapabilirsiniz.

ÖDEME ŞEKLİ : Kredi kartı (Bonus karta, 2 taksite kadar) veya banka kartı ile (SSL Korumalı İnternet Sitemizden) online olarak güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

ÖDEME ŞEKLİ : Ödemelerini Havale, EFT veya Banka Şubelerinden yapmak isteyen kursiyerlerimiz için banka bilgileri aşağıda sunulmuştur. (Ödemelerini bu yolla (Havale-EFT) yapmak isteyen kişilerin, ödeme gerçekleştikten hemen sonra banka dekontunun bir örneğini; atusem@atilim.edu.tr’ye göndermesi ve teyit alması gerekmektedir)

ATÜSEM BANKA BİLGİLERİ

ATILIM ÜNİVERSİTESİ ATÜMEK İKTİSADİ KAMU MÜESSESESİ

İş Bankası Yıldız Ticari Şube

Şube No : 4394 - Hesap No :17500

IBAN : TR51 0006 4000 0014 3940 0175 00