Kariyerinde Atılım yap
Dijital Finans Uzmanlığı Sertifika Programı

Sınıf Genel Bilgileri

Dijital Finans Uzmanlığı Sertifika Programı
Uzaktan Eğitim (Canlı Ders)
4000 TL (KDV Dahil)

Sepetinize eklendi.

Ödeme sayfasına git [X] Kapat
Hemen Başvur
Kontenjan henüz dolmadı.
> Bu eğitim hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

DİJİTAL FİNANS UZMANLIĞI SERTİFİKA PROGRAMI

Rekabet Akademisi İşbirliği ile;

Eğitim Yöntemi :

Derslerin tamamı sanal sınıfımızda, canlı dersler şeklinde yapılacak olup, dilediğiniz yerden katılım sağlayabilirsiniz. Yoklamalar, sistem üzerinden takip edilecektir.

Belgelendirme :

Eğitimi başarı ile tamamlayan kursiyerlere; E-Devlet'ten sorgulanabilen Atılım Üniversitesi Rektörü onaylı resmi belge verilecektir.

PROGRAM HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN 0541 859 06 65 NOLU TELEFONLA İRTİBAT KURABİLİRSİNİZ.

Oturumlar

Tarih Süre Yer Konu Eğitmen

Eğitimin ücreti 4.000 TL olup Bonus ve Maximum kartlara 4 taksit imkanımız bulunmaktadır.

✔️ Erken kayıt yaptıracak ilk 5 kişiye indirim kuponu tanımlanmıştır. ERKEN KAYIT avantajı olarak (indirimli) 3.200 TL,

✔️ Daha önce Atılım Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezinden eğitim almış veya son sınıf üniversite öğrencilerine (indirimli) 3.200 TL,

✔️ 3 kişi ve üzeri gruplara (indirimli) 3.200 TL,

✔️ Atılım Üniversitesi Mezunlar Derneği üyelerine ve Atılım Üniversitesi personeline (indirimli) 3.000 TL olacak şekilde ücret avantajı sağlanabilecektir.

İndirim talep edecek kursiyerlerimizin 0312 586 88 45 veya atusem@atilim.edu.tr bilgi vermesi gerekmektedir.

----------------------------------------

Ödemelerinizi 2 türlü yapabilirsiniz.

  1. ÖDEME ŞEKLİ : Kredi kartı (Bonus ve Maksimum karta 4 taksite kadar) veya banka kartı ile (SSL Korumalı İnternet Sitemizden) online olarak güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.
  1. ÖDEME ŞEKLİ : Ödemelerini Havale, EFT veya Banka Şubelerinden yapmak isteyen kursiyerlerimiz için banka bilgileri aşağıda sunulmuştur. (Ödemelerini bu yolla (Havale-EFT) yapmak isteyen kişilerin, ödeme gerçekleştikten hemen sonra banka dekontunun bir örneğini; atusem@atilim.edu.tr’ye göndermesi ve teyit alması gerekmektedir)

ATÜSEM BANKA BİLGİLERİ

 ATILIM ÜNİVERSİTESİ ATÜMEK İKTİSADİ KAMU MÜESSESESİ

İş Bankası Yıldız Ticari Şube

Şube No : 4394 - Hesap No :17500

IBAN : TR51 0006 4000 0014 3940 0175 00

Futurist / Ekonomist ÖZLEM DALLI

İşletme Yönetimi, Stratejik Yönetim ve İş geliştirme Programları, Stratejik Yönetim konularında çalışmaları olmuştur.

1996-2013 yılları arası Kurumsal Firmalarda koçluk ve ekip satış eğitimleri görevini yürütmüştür,yine aynı yıllarda Kurumsal firmaların da Vakıf ve Sandıklar Koordinasyonu Departmanı’n da Uzman ve Bölge Müdürlüğü görevini yapmıştır.

Direk Satış, Banka Şube ,Acente, Kurumsal Pazarlama(Vakıf ve Sandıklar Koordinasyonu) dağıtım kanallarında Mentörluk ve Yöneticilik görevi üstlenmiştir. Rekabet Akademisi kurucusudur.

Bireylere; GELKARNAME(Geleceğin Kariyer Planlaması) ile futurist somut görsel çalışmalar sergileyen Kurumlara; Rekabetçi Beraberlik kavramı ile rekabet baskısının yarattığı riskleri ortadan kaldırıcı eğitim ve seminerler düzenleyen Antrenördür.

Finansal Dönüşümün Yetkinlik açıklarını tamamlar.Sermaye Piyasası Lisanslama ve CFA Sertifikalarında başarı hedefli çalışır. Sermaye Piyasası Lisanslama Akıllı Kitap(Hapnotlar) yazarıdır. Dijital Finans Uzmanı Dergisi Sahibi ve Yazı İşleri Müdürüdür. Özlem DALLI Dijital Ajans ve İnovasyon Ltd.Şti kurucusudur.

Dijital değişimden etkilenen Kurumlara yazılım donanım ve akıllı sözleşmeler ile projelerinin dijital ortama aktarılması konusunda danışmanlık yapar.

Danışmanlık konuları:

Blockchaın yazılımı - Bilişim Hukuku - Akıllı Sözleşme Yazma ve Okuma - Dijital Finans Okur Yazarlığı Dijital Dönüşüm ve Blockchaın Egıtım ve Sertifika Programı (Marka Tescilli bir eğitimdir.)

Sermaye Piyasaları, Borsa ve Kripto para eğitim programı - Dijital Finans Uzmanlığı Eğitim ve Sertifika Programı - Eğitim Teknolojileri ve uzaktan eğitim de yetkinlik eğitimi - Dijital Eğiticinin Eğitimi.

Startup grupları ile fikirlerin olgunlaşması ve hayata geçmesi için çalışmalarına devam etmektedir.Üniversitelerde verdiği seminerler ile bilgi paylaşımını önemsemektedir.

Valit ASLANKOL

1972 yılında Adana'da doğdu. 1993 yılında Erzurum Polis Okulunu bitirerek Emniyet teşkilatında göreve başladı. Terörle Mücadele, Güvenlik, Asayiş, Bilgi İşlem ve Siber Suçlarla Mücadele Şube müdürlükleri ve Ankara Valiliği 112 Acil Çağrı Merkezinde görev yaptı. 2018 Mayıs ayında emekli oldu. 2015 – 2018 yılları arasında "Güvenli İnternet Bilinçli Gençlik" projesi kapsamında Ankara ilinde ortaokullar, liseler, üniversiteler, kamu kurumları, Bakanlıklar ve STK'larda 1.000’in üzerinde seminerle yaklaşık 100.000 katılımcıya farkındalık seminerleri vermiştir. Bu eğitim projesi “Güvenli internet Kullanımı ve Teknoloji Bağımlılığı” adı altında halen devam etmektedir. Halkla İlişkiler Ön Lisans ve İşletme Lisans eğitimlerini tamamlamış olup halen Sosyoloji Lisans eğitimine devam etmektedir.

Bilişim alanında TÜBİTAK, TSE ve Emniyet Genel Müdürlüğü Siber Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı tarafından verilmekte olan Beyaz Şapkalı Hacker’lık, Açık Kaynak Araştırması, Dijital Materyal İmaj Alma, Bilgisayar Teknik Servis Uzmanlığı başta olmak üzere çok sayıda eğitimler almıştır. Kişisel Gelişim Alanında 2010 yılından beri çoğu Uluslar Arası kişisel Geişim Fedarasyonu ve Psikologlar Psikiyatristler Derneği akreditasyonlu olmak üzere; NLP (Practitioner, Master, Trainer), Profesyonel Yaşam ve Öğrenci Koçluğu, Hızlı Okuma, Hafıza Teknikleri Eğitici Eğitmenliği, Kuantum Düşünce Yönetimi, Diksiyon, Beden Dili, Sunuculuk ve Spikerlik (Gazi Üniv.İletişim Fak.), Nefes Teknikleri, Reiki, Accsess Bars, Theta Healing, TETHEVA vb. eğitimler almıştır. Bunlarla Beraber Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesinden Uzlaştımacılık ve Bilirkişilik eğitimleri almıştır. Halen, NLP, Koçluk, Hızlı Okuma, Hafıza Teknikleri, Etkili Sunum Teknikleri, Stres ve Öfke Kontrolü, Sınav Kaygısı, Etik, Mobing, Kurumsal İmaj, Liderlik, Takım Çalışması, Kişilik Türleri ve Analizleri, Teknoloji Bağımlılığı, Sosyal Medya İtibar Yönetimi, Akran Zorbalığı, Siber Güvenlik, vb. alanlarda eğitim ve seminerler vermektedir.

Kişisel gelişim ve Siber güvenlik ile ilgili olarak Gümrük ve Ticaret Bakanlığı, TÜBİTAK, TRT, Gazi Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi, Ankara Üniversitesi, Ankara Valiliği, Polis Akademisi, Ahlatlıbel Hava Radar Mevzi Komutanlığı, Anadolu Ajansı, Ankara Emniyet Müdürlüğü, İstanbul Emniyet Müdürlüğü, Gölbaşı, Çankaya ve Beypazarı Rehberlik ve Araştırma Merkezleri, Halk Eğitim Müdürlükleri, Ankara, İstanbul, Eskişehir, Kayseri ve Antalya’da özel okullar başta olmak üzere birçok kurum ve kuruluşta eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermiştir. Halen Kırlangıç Akademi Danışmanlık Eğitim Limted Şirketi kurucu ve eğitmeni olarak bu alanlarda çalışmalarına devam etmektedir.

CNN Türk, Show TV, Kanal D, Bengü Türk, A Haber, ATV, Başkent TV, Dost TV televizyon kanallarında birçok röportajı yayınlanmıştır.

Yonca Fatma YÜCEL

IMI sertifikalı arabulucu, uluslararası banka finans, dijital finans ve arabuluculuk eğitmeni, avukattır. Ankara Hukuk Fakültesi Banka ve Ticaret Enstitüsünden Ticaret Hukukunda master eğitimi almıştır. Kendisi Adalet Bakanlığı Arabuluculuk Siciline kayıtlı olup, “ADR International” ve “ADR-ODR International- Claris Coaching’den” “Ticari Arabuluculuk” ve “Arabulucular İçin Duygusal Zekanın Şekillendirilmesi- Vakıalar Bazında Analizi ve Duyguların Nöroloji Bilimi İçindeki Yeri” adlı Master eğitimlerine ilave olarak İstanbul Tahkim Merkezinden (ISTAC) “Tahkimde Hakemliğe dair Başarı Belgesi” almıştır. 2020 yılının Haziran ve Temmuz aylarında da WBECS Group’tan business koçluk eğitim almıştır. Kendisi Hindistan’da yayınlanan “Entegre İhtilaf Çözümü Federasyonun (FICM) Online Yayınında” editör olup, İsviçre- Çin Hukuk Birliğinin (SCLA) üyesi ve program ortağı ve Cenevre İhtilafları Çözümleme Merkezi listesine kayıtlı arabulucu/tahkimcidir.

Yücel, Ankara Hukuk Fakültesinden mezun olduktan sonra, stajını müteakip Ankara Barosuna kaydolmuştur. Onun kariyeri Ticaret Hukukunda master yaptıktan sonra, Türkiye Kalkınma Bankasında (şimdiki adıyla Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası)1994 yılında avukat olarak çalışmasıyla başlamıştır. 1998 yılında aynı Bankada kıdemli avukatlığa terfi etmiştir. 2000 yılının Kasım ayına kadar olan çalışma döneminde, Banka ve diğer kuruluşlar arasında gerçekleşen çok sayıda yerli ve yabancı projeye dair hukuki görüş vermiş. Türkiye ve yurt dışındaki mahkemeler nezdinde Banka adına davaları takip etmiş ve Banka ve IFC gibi kuruluşlar arasındaki uluslararası müzakerelerde baş müzakereci olarak görev almıştır. Sonrasında 2000 yılının Kasım ayında Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’na (BDDK) Hukuk İşleri Daire Başkanlığına kurucu olarak geçmiş ve o tarihten itibaren de emekli olduğu 2020 yılının Ekim ayına kadar Kurumun taraf olduğu çok çeşitli davaları ilk derece, istinaf , Yargıtay ve Danıştay aşamalarında takip edip, bilhassa Kurum aleyhinde açılıp, Avrupa İnsan Hakları Mahkemesine götürülenlere dair Avrupa Birliği mevzuatı açısından görüş vermiş, yalnızca BDDK nezdinde değil Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu(TMSF) BDDK bünyesinde iken borçluların temerrüde düşmesi sebebiyle kredi borçlarının ve donuk alacakların yeniden yapılandırılması, tasfiye ve kötü aktiflerin ayıklanarak iyi aktiflerin satılmasına dair satış sözleşmelerinin hazırlanması ile hem BDDK hem de TMSF Kuruluna ihtiyaçlarına binaen ulusal ve uluslararası konulara dair hukuki görüş verilmesi, belli bir dönem için olmak üzere iki yıllık bir periyotta (2006-2007) BDDK’nın İkincil Düzenlemelerine dair Etki Analizi yaparak bu analizin sonuçlarının BDDK’nın Yıllık Raporunda yayınlanmasını üstlenmiş ve bunlara ilave olarak Risk Odaklı Basel Düzenlemelerinde hukuki analist olmak üzere çok çeşitli araştırma projelerinde çalışmış ve Kurum nezdinde hizmete özel olmak üzere çok sayıda araştırma raporu hazırlayıp yayınlamıştır. Yücel’in uluslararası kariyer yolculuğunda ise; o Dünya Barolar Birliği (IBA)’nın 1998 yılından beri Kadın Grubunun (WIG) Türkiye Temsilcisi olup, 2007-2012 arasında Uluslararası Avukatlar Birliği (UIA)’nın Türkiye Milli Komite Başkanlığı görevini yürütmüştür. Bu görevine ilave olarak 2013 Aralık- 2021 Kasım’a kadar UIA Başkan Danışmanlığı görevini yürütmüştür, Kendisi aynı zamanda Bankacılık ve Finansal Hizmetler Komitesinin önceki web-direktörü ve 2019 yılından beri Dünya Başkan Yardımcısı ve Arabuluculuk ve İhtilafları Önleme Komitesinin de 2016- 2020 arasında Dünya Genel Sekreterliği görevini yürütmüştür.

Kendisi halihazırda İstanbul Gedik Üniversitesi Hukuk Fakültesi Yüksek Lisans Programında Bankacılık Hukuku Dersi vermekte olup, aynı zamanda da Kasım 2020’ den beri Yiğit Yücel Int. Hukuk Bürosunun ana ortağıdır. Genel bankacılık, katılım bankacılığı fintech uygulamaları, blockchain, akıllı sözleşmeler ve kripto paralarla ilgili çok sayıda ulusal ve uluslararası sunum ve makaleleri mevcuttur. Büro olarak dava ve uyuşmazlık çözümüne dair ticaret, bankacılık, finans, seküritizasyon, risk analizi, yabancı yatırımlar, iş ve çalışma uyuşmazlıklarında uzmanlığı söz konusudur. İyi derecede İngilizce bilmekte olup, Fransızca da etkili iletişim kurabilmektedir.

Tolga GÖÇTÜRK

2018 yılı Adnan Menderes Üniversitei İşletme Bölümü mezundur. 2021 yılında Adnan Menderes Üniversitesi, Muhasebe ve Finansman Yüksek Lisans eğitimini tamamlayarak, Blochain Teknolojisi ve Finansal Piyasalara Etkisi Üzerine İnceleme adlı tez çalışmasını tamamlamıştır.

Borsa ve Finans Topluluğu kurdum ve ADVAK ile birlikte; Finansal Okur Yazarlık Projeleri yürüttüm. 9 yıldır Temel Analiz, Teknik Analiz, Blochain Teknolojisi, Kripto Paralar ve Algoritmik Trade üzerine çalışmaktadır. 

Elliot Dalga Teorisi ve Finanasal Astroloji üzerine çalışmalarımı yürükmek ile birlikte, finans kuruluşlarına stratejistlik ve otomatik al sat robotları yapmaktadır.

Mücahid GEREDE

Ege Üniversitesi Bilgisayar Öğretmenliği mezunudur. Kuşadası İstek Eğitim kurumunda çalışmaktadır.

Robotik ve Kodlama alanında yarışma ve projelerde yerel ve ulusal birçok derece almıştır.

Öğretmenliğe ilave olarak, Web tasarım ve yazılım sektöründe çalışmaktadır.

 

Asil KIYIER

 

Enis ARIKAN

1970 Yılında Dinar’da doğdu. Gazi Üniversitesi Turizm İşletme mezunudur. Finans sektörüne Hayat Sigortaları danışmanı olarak başlamıştır. Daha sonra Türkiye’nin önde gelen bankalarında bankasürans sisteminin oluşturulup geliştirilmesinde aktif rol üstlenmiştir. Şirketlerin Hayat Sigortacılığı sisteminden Bireysel Emeklilik Sistemine evrilmesi sürecinde, sistemin oluşturulması ve yürütülmesi aşamalarında aktif rol almıştır. Ekip kurma, eğitimlerini tamamlama ve sahada ekiplere mentörlük yapma konusunda çalışmalar yaparak yönetsel yetkinlikerini geliştirmiştir.

Dijital ortamda sigorta ürünleri BES ürünleri ve diğer finansal araçların sunumu ve satışı konusunda grup çalışmalarına katılmıştır.  

BES Lisanslama, SEGEM Lisanslama, Finansal Okur Yazarlık, SPL Lisanslama, Satış ve Satış Ekipleri Yönetimi konusunda eğitimler vermeye devam etmektedir.

TARİH

SAAT

KONU

EĞİTMEN

19.02.2023

15:00-19:00

(4 SAAT)

Türkiye nin Finansal Kuruluşlarına Genel Bakış

Özlem DALLI

 

 

Geleneksel finansın yetkinlik becerileri

 

       

21.02.2023

23.02.2023

20:00-22:00

(4 SAAT)

Dijitalleşen Finans Sektöründe Türkiye’nin Adımları: e- Dönüşüm

Özlem DALLI

 

 

E-Dönüşüm ürünleri ÖRNEKLER

 

 

 

  VE KULLANIM ÖZELLİKLERİ

 

 

25.02.2023

10:30-14:30

(4 SAAT)

Blockchain nedir? Blockchain Teknolojisi nasıl çalışır?

 

Blockchaın sistemi ve değişen sektörler analiz

 

ASİL KIYIER

01.03.2023

02.03.2023

20:00-22:00

(4 SAAT)

Akıllı Sözleşme nedir?

 

Akıllı Sözleşmelerin Hukuki Niteliği

Akıllı Sözleşmelerin Geleceği

Yonca FATMA YÜKSEL

 

 

 

05.03.2023

15:00-19:00

(4 saat)

Big data nedir? Finansal verileri koruma yöntemleri

Valit ASLANKOL

11.03.2023

12.03.2023

10:30-16:30

12 saat

Dijital Finans Okur Yazarlığı

Yapay zeka ve finansal ürünler Dijital para

NFT nedir?

Metaverse Uygulamaları Coın token

 

 

Mehmet BADEMCİOĞLU

14.03.2023

17.03.2023

20:00-22:30

Token nasıl çıkarılır? Yol haritası

Whıte paper okuma ve oluşturma

Mehmet BADEMCİOĞLU

19.03.2023

16:30-19:30

(3 saat)

Dijital kimlik yaratmak

 

Finansta lisanslamalar ve dijital rozet

Özlem DALLI

21.03.2023

20:00-22:00

(2 SAAT)

Uygulamalı Atölye Çalışması(Kodlama)

Mucahıd GEREDE

22.03.2023

17:00-19:00

(2 SAAT)

Uygulamalı atölye çalışması(finansal ürünler simülasyonu)

 

Mevcut Reel Ekonomik (Türkiye ve Dünya)haberler ile yatırım araçlarını yorumlama öğretilir

ENİS ARIKAN

       

25.03.2023

SINAV

ÖLÇME DEĞERLENDİRME