Asıl Eğitim Şimdi Başlıyor
Zor İnsanlarla Başa Çıkma Teknikleri

Sınıf Genel Bilgileri

Zor İnsanlarla Başa Çıkma Teknikleri
Uzaktan Eğitim
100 TL (KDV Dahil)

Sepetinize eklendi.

Ödeme sayfasına git [X] Kapat
Hemen Başvur
Kontenjan henüz dolmadı.
> Bu eğitim hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

EĞİTİMİN AMACI :

Bu eğitim; bireylerin hem özel hem de iş hayatlarında insan ilişkilerinde liderlik edebilme becerilerini arttırmayı, zor durumlarla baş etmeyi, hem çevredeki insanları ve hem de bireyin kendisini motive edebilecek yani yönlendirebilecek bilgi ve becerileri geliştirmeyi hedeflemektedir.

KİMLERE TAVİSYE EDİLİR :

Eğitim için özel bir tavsiye olmamakla birlikte; özellikle yönetici adayları, yöneticiler, kariyer, sosyal ve iş ilişkilerini geliştirmek isteyen tüm bireyler için uygundur.

EĞİTİM DETAYLARI :

  • Derslerin tamamı "Uzaktan Eğitim" şeklinde verilecek olup, program 10 ders saati sürecektir.
  • Eğitim sonunda yapılacak olan sınavdan %70 ve üzeri başarı sağlayanlara, Atılım Üniversitesi Rektörü e-imzalı ve E-Devlettten sorgulanabilen katılım belgesi mail adreslerine gönderilecektir.
  • Eğitime kayıt yaptıranlara kullanıcı adı ve şifre, kayıt tamamlandıktan sonra gönderilecek olup, eğitim 1 ay içerisinde tamamlanmak zorundadır. 

EĞİTİM ÜCRETİ:

100 TL (KDV Dahil)

----------------------------------------

Ödemelerinizi 2 türlü yapabilirsiniz.

  1. ÖDEME ŞEKLİ : Kredi kartı (Bonus veya maksimum özellikli kartlara 2 taksit) veya banka kartı ile (SSL Korumalı İnternet Sitemizden) online olarak güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.
  1. ÖDEME ŞEKLİ : Ödemelerini Havale, EFT veya Banka Şubelerinden yapmak isteyen kursiyerlerimiz için banka bilgileri aşağıda sunulmuştur. (Ödemelerini bu yolla (Havale-EFT) yapmak isteyen kişilerin, ödeme gerçekleştikten hemen sonra banka dekontunu ve bireysel/kurumsal fatura bilgilerini; atusem@atilim.edu.tr’ye göndermesi ve teyit alması gerekmektedir) (Kurumsal Fatura Bilgilerini; firma ünvanı, vergi dairesi, vergi numarası, firma adresi bilgileriniatusem@atilim.edu.tr'ye bildirilmediği durumda faturada değişim işlemi yapılamayacaktır.)

ATÜSEM BANKA BİLGİLERİ

 ATILIM ÜNİVERSİTESİ ATÜMEK İKTİSADİ KAMU MÜESSESESİ

İş Bankası Yıldız Ticari Şube

Şube No : 4394 - Hesap No :17500

IBAN : TR51 0006 4000 0014 3940 0175 00

Oturumlar

Tarih Süre Yer Konu Eğitmen